Göcek Spor ve Aktiviteler

Göcek, temiz havası, maviyle yeşili buluşturan doğası ve spor olanaklarıyla sağlıklı yaşam için ideal seçeneklerden biri. Göcek`te en çok su sporları yapılıyor. Regattadan dağ yürüyüşüne kadar bir çok spor faaliyeti yapabilmenize imkan tanıyor. Su sporları arasından başta yüzme olmak üzere en çok seabobsu kayağı, regatta, yelken, sörf, dalgıçlık, ringo, banana yapılmaktadır. 2011 yılından itibaren 4 tenis kortuyla hizmet veren Göcek Tenis Kulübünde, buhar odası, cafe ve çocuk parkı bulunuyor. 

Seabob

Su Altında En Keyifli Tur
Su Altında En Keyifli Tur
Keyfi ve eğlenceyi hayatında yoğun bir şekilde yaşamak isteyen insanlar için dünyanın en heyecan verici su kızağı; Seabob üç farklı seçeneği ile sizleri bekliyor.

  • SEABOB F5 su aracı, yaklaşık 29 kg gibi çok düşük ağırlığı ve sudaki beklenmedik çevikliği sayesinde oldukça dikkat çekicidir. SEABOB F5 su aracının bu düşük ağırlığı sayesinde kullanımına çok fazla özellik katar.
  • SEABOB F5 S su aracının 34 kg gibi düşük bir ağırlığa sahip olması, ona yüksek sürüş performansı katar ve onun dizginlemesi zor bir şekilde ileri atılmasını sağlar.
  • SEABOB F5 SR son derece yüksek bir performansa sahiptir ve 34 kg’lıkaraç ağırlığı ile kesinlikle SEABOB F5 serisinin Premium modelidir. Bu su aracı, yüksek ve etkileyici itme gücü ile beğeni toplar. Araçları kullanmak için sürücü ehliyeti gerekmez ve aynı zamanda elektrikli motorları sayesinde çevre dostudurlar. Suda yoğun bir eğlence sunan High-Performance Toys, ayrıca emisyon salınımı olmadığı için çevre dostudur.
Telefon+90 533 306 3222
E-Postainfo@gocekonline.com
Webhttps://www.gocekonline.com/gocek-su-sporlari
AdresGöcek mahallesi Çarşı yolu caddesi No:10 48310 Fethiye / Muğla

Göcek Su Sporları

Göcek Su Sporları
Göcek Su Sporları
Göcek su sporları parkurumuza siz de davetlisiniz. Otelinizden ya da teknenizden parkurlarımıza ücretsiz transfer servisimizle hizmetinizdeyiz.
Telefon
0 252 645 2645
E-Posta
ws@gocekonline.com
Adres
Göcek, Çarşı Yolu Cd. 10/2, 48310 Fethiye/Muğla

Göcek Tenis Kulübü

Göcek Tenis Kulübü
Göcek Tenis Kulübü
Toplam 4,200 m² alan içerisinde 4 toprak kort, 2 adet soyunma odası , her bölümde birer adet buhar odası, Cafe, otopark ve çocuk parkımız bulunmaktadır. Tüm yıl boyunca açık alanda tenis oynayabilirsiniz.

Telefon
+90 252 645 2050
E-Posta
info@gocekteniskulubu.com
Adres
Camtaş Cad. No:9 Göcek,Fethiye - Muğla

Göcek Yat Kulübü

Göcek Yat Kulübü
Göcek Yat Kulübü
Göcek Yat Kulübü Spor Derneği, 04 Ocak 1999 tarihinde, Göcek’te yelken sporunu geliştirmek, bu spora olan ilgiyi arttırmak, yaygınlaştırmak, bu konuda çocuklara ve gençlere eğitimler sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla; Göcek Yat Kulübü ; her yıl geleneksel olarak 2 Yat Yarışı Haftası düzenlemektedir. Mayıs ayı içerisinde "Göcek Yarış Haftası – 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası" ve Kasım ayı içerisinde "Sonbahar Yarış Haftası – 10 Kasım Atatürk Kupası". Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz toplam 25 yat yarışı haftasında, ülkemiz yelkencileri yanı sıra, yaklaşık 15 ülkeden birçok yelkenci dostumuz Göcek’i ve Göcek koylarımızı keşfetmiştir.
Telefon
+90 252 645 1549
E-Postainfo@gocekyachtclub.org
Adres
İskele Caddesi - Kumburnu Mevkii, Göcek - Muğla / Türkiye