En Sevilen Göcek Restoranları

Can Restaurant

Can Restaurant İşletmesinden Görseller
Can Restaurant İşletmesinden Görseller
Güneşin batışı ve denizin maviliği eşliğinde muhteşem bir yemek deneyimi için hizmetinizdeyiz. Can Restaurant ailesi olarak, profesyonel şeflerimiz ve güler yüzlü servis personelimiz ile tatilinize unutulmaz bir anı eklemek için hazır olacağız. Restaurantımız; zengin meze yelpazesi, lezzetli ara sıcakları ve taze balıkları ile dalga sesleri eşliğinde denizle içe içe bir yemek deneyimi sunuyor.
Telefon0252 645 1507
E-Postanevzat@canrestaurant.com
AdresGöcek, Cumhuriyet Mah. Skopea Marina Cumhuriyet, 48310 Fethiye/Muğla

Flora Cafe

Flora Cafe İşletmesinden Görseller
Flora Cafe İşletmesinden Görseller
Göcek kahvaltı mekanları arasında mutlaka olması gereken yerlerden biri olan Flora Cafe & Restaurant, insanın kendini özel hissettiği nadide bir mekandır. Sahilde kordonda yer alan bu mekan, şüphesiz Göcek’in en tatlı restoranlarından biridir. Güler yüzlü ve hızlı hizmetin yanı sıra geniş bir menüye sahip olan Flora Cafe, hem sabah kahvaltılarının hem de akşam yemeklerinin vazgeçilmezidir.

Flora kahvaltı, pratik kahvaltı ve İngiliz kahvaltı seçeneklerinin dışında omlet çeşitleri, menemen, fit omlet, sahanda yumurta çeşitleri, müsli ve bunun gibi daha pek çok çeşite burada ulaşabilirsiniz. Üstelik hepsi birbirinden lezzetli ve kaliteli! Bu nedenle Göcek’e tatile geldiğiniz zaman elinizi çabuk tutun ve vakit kaybetmeden bir an önce buraya uğrayın.
Telefon0536 894 7962
E-Postafloragocek@gmail.com
AdresGöcek, Sahil Sk. No. 46, 48310 Fethiye/Muğla

Lotis Kitchen Restoran

Lotis Kitchen İşletmesinden Görseller
Lotis Kitchen İşletmesinden Görseller
Mavi ve yeşilin farklı tonlarının, harika gün batımının keyfini çıkara bileceğiniz Göcek Limanında sizlere hizmet vermekteyiz.
Lotis Kitchen, açık mutfağı ile müşterilerine temiz ve kaliteli ürünlerin, usta eller ile nasıl buluştuğunu izleme fırsatı veriyor.
Teras katımızda mavinin renklerini izlerken, yıllanmış özel mahzen şaraplarımız damak tadınıza eşlik ediyor.
Lotis Kitchen özel Süt Kuzuları, deniz balıkları, özsüt tatlıları ve İtalyan kahveleri ile hizmetinizde.
Telefon0252 645 1313
E-Postalotisalacartekitcen@hotmail.com
AdresGöcek, Belediye Dükkanları A Blok No:11, Fethiye/Muğla

Caesar-Et Lounge

Caesar-Et Lounge İşletmesinden Görseller
Caesar-Et Lounge İşletmesinden Görseller
 Klasik bir restoran anlayışının ötesinde Caesar-Et Lounge’ı rakiplerinden ayıran en büyük özellik, müşterilerine etin de ötesinde menüsündeki diğer kalemlerde de oldukça iddialı olmasıdır. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız malzemelerde kalite ve hijyene son derece önem gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından Caesar-Et Lounge’da en küçük bir toleransa bile yer vermiyoruz.
 Sizler için de birbirinden lezzetli yemekleri en iyi şekilde sunabilmek için yaz-kış hizmete açık olan işletmemizde her mevsim keyifle yemek yiyip mekânımızın ambiansının tadını çıkarabilirsiniz.
Kalite ile uygun fiyat anlayışını bir arada sunduğumuz ve bölgesinin en başarılı Steakhouse & Bar işletmesi olma yolunda ilerlediğimiz bu dönemde, siz değerli müşterilerimiz sayesinde işletmemiz Restaurant Guru tarafından 2019-2020 ‘En İyi BBQ Restoranı’ ödülüne layık görülmüştür.

Telefon0537 259 3277
E-Postabilgi@caesar-etlounge.com
AdresGöcek Mahallesi Çarşı Yolu Caddesi 14/D Fethiye