Göcek Koylarındaki Restaurantlar

'Göcek'te mavi yolculuk' denilince akıllara ilk gelen: enfes doğası, birbirinden güzel koyları ve tarihi kalıntıları olsa da, demir attığımız koylarda bulunan restoranlar ve enfes yemekleri güzel bir tatil için olmazsa olmazımızdır. Biz de bu yazımızda sizler için Göcek Koyları ve Adalarında ki Restoranları listeledik.

Olive Restaurant / Bedri Rahmi Koyu

Olive Restaurant - Bedri Rahmi Koyu
Olive Restaurant - Bedri Rahmi Koyu
Zeytin ve yeşil çam ağaçları arasında; turkuaz, kristal ve berrak bir denizin oluşturduğu ilham verici bir manzaraya sahiptirKuş sesleri arasında enfes bir yemek deneyimi ile tüm yorgunluğunuzu unutacaksınız. İlgili ve samimi personelinin yemeğinizin kusursuz geçmesi için her dakika hazır olduğu restoranda taze balıkları ve deniz ürünlerini özellikle tavsiye ederiz. Ayrıca yerel halk tarafından yapılan, taze sıcak tava ekmeği de muhteşemdir. 

Likya Onno Restaurant - Bedri Rahmi Koyu

Likya Onno Restaurant - Bedri Rahmi Koyu
Likya Onno Restaurant - Bedri Rahmi Koyu
Göcek koylarında yepyeni bir mekan doğdu… Yenilenen haliyle çok kısa sürede popüler olan Likya-Onno Restaurant, şahane yemekleri, mükemmel servisi ve harikulade deniziyle mekanlar listemize girdi.

Adaia Restaurant / Kleopatra Hamam Koyu

Adaia Restaurant - Kleopatra Hamam Koyu
Adaia Restaurant - Kleopatra Hamam Koyu
Göcek bölgesinde yelken açtığınızda bazen ayaklarınızı yere koyup güzel bir yemek yemek isteyebilirsiniz. Adaia Restaurant teknenizi demirlemek, deniz ürünleri ve Akdeniz mutfağının tadını çıkarmak için mükemmel bir mekandır.
Yeni sahipleri tarafından tamamen yenilenmiş ve Göcek bölgesinde yelken tutkunlarının gözde noktalarından biri haline gelmiştir. Restaurant çok lezzetli yemeklere ve hızlı bir servise sahip.
Duşları ve tuvaletleri temiz ve tüm gün sıcak suya erişim mümkündür. Küçük çocukların da eğlenebileceği bir kum plajı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tersane Adası Restaurant

Tersane Adası Restaurant
Tersane Adası Restaurant
Fethiye/Göcek/Dalaman Koylarının nadir koylarından biri olan Tersane Adası Koyu, eşsiz lezzetleriyle 2022 yılı yazında da hizmetinizdedir. Tersane Adası Restoranı 1983 yılından beri aile işletmesi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Denizci dostlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışırken, doğal ortamı bozmamaya, iki mavinin arasında yeşilin tonları, kuşların senfonisinin dinlerken, mükemmel lezzetlerimizi tattırmak, misafirlerimize egenin taze sebzeleriyle hazırlanmış mezelerini ikram ederken, dönemine göre kuzu veya oğlaktan hazırladığımız Tandırın eşsiz tadını unutamayacağınızın garantisini veriyoruz. 30 tekne kapasiteli iskelemizde, tekneniz güvende bağlıyken, siz aileniz ve dostlarınızla eşsiz lezzetlerimizi tadıyor olacaksınız.

Boynuzbükü Restaurant

Boynuzbükü Restaurant
Boynuzbükü Restaurant
Küçük Yılanlı Adası’nın batısında ki geniş bir koydur. Her zaman sakin deniziyle ve enfes manzarasıyla 'keşke hep burada kalsam' hissi yaratan doğa harikası bir koy. Batıya girinti yapan koyun, günlük ağaçları ile kaplı düz ve geniş bir alanı vardır. Kuzeybatıdaki girintide derinlik daha azdır ve buralarda demir atılır. Günlük ağaçlarının bulunduğu yerde Boynuzbükü Restaurant vardır. Buranın 20 tekne kapasiteli ahşap iskelesi bulunur. İskele kıyı şeridinin 3 metrelik derinliğine kadar sığlaşır. Tesiste su sporları merkezi de bulunur. Boynuzbükü Dalaman’a 17 km mesafededir.

Göbün Restaurant

Göbün Restaurant
Göbün Restaurant
Mavi yolculuk turlarının vazgeçilmez noktası Göbün Restaurant: Burası küçük bir cennet köşesi. Demirlemek için halatlar ve yardımsever personel sizi bekliyor olacak. Kusursuz hizmet, taze balıklar ve lezzetli yemekler tatilinize değer katacak. Meşhur kuzu tandırını mutlaka deneyin. Yeşil ve mavinin arasında, kalabalıktan uzak keyifli bir yemek için en ideal ortam.

Sarsala Restaurant

Sarsala Restaurant
Sarsala Restaurant
Kurulduğu 1993 yılından bunu yana ilk günkü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen restoranımız, yat limanı, seçkin yemekleri ve eşsiz sunumuyla Küçük Sarsala koyunda hizmet veriyor.
35 tekne kapasiteli özel iskelemiz ve Sarsala Restaurant, her sene misafirlerine daha iyi servis vermek amacı ile yenilenerek sezona başlamaktadır.
Sessiz bir ortamda huzur bulacağınız bu cennet koy bir çok yelkencinin favori dinlenme köşesidir.
Nisandan kasıma kadar süren sezonumuz boyunca tüm denizci dostlarımızı Sarsala Restaurant'a bekliyoruz..