Maps Marker Gocekonline Yatçılık Ltd. Göcek / Fethiye 48310

Göcek

Dünyaca Ünlü Yat Limanı Göcek Bölgesi

Şehir trafiğinden, gürültüden uzak bir yer mi arıyorsunuz?

Akdeniz’in şirin beldesi, Muğla’nın gözdesi, Fethiye körfezinin saklı incisi Göcek. Sıkıcı tatil anlayışından sizi uzaklaştırarak, mavi ve yeşilin doğasında size huzuru sunacak olan kasaba. Denizin berraklığı üzerinde gelin gibi süzülen tekneleri, kasabanın samimiyetini size sunan sokakları, esnaf halkının sizi dükkanlarında tüm sıcaklığıyla karşıladığı tüm güzellikleri içinde barındıran Göcek… 12 ay boyunca hareketliliğin olduğu Göcek ‘te neler yapılır?

Göcek'te Nöbetçi Eczane

08.03.2021 - 09.03.2021 08:00 'e kadar


Turkmen Eczanesi (şu anda)

+90 252 645 1018
+90 533 268 6021
Cumhuriyet mh Deniztemiz sk.
(09.03.2021 08:00 'e kadar)
Konum
Harita üzerinde nöbetçi eczane
Ulaşım kolaylığı sağlayan Göcek’i yürüyerek turlayabilirsiniz. Kesinlikle şehir trafiği, aktarmalı otobüs derdine rastlamayacaksınız. Bölgenin en eski marinası Göcek marina, merkeze sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Marina çevresinde alışveriş için dükkanlar, restoranlar ve kafelerde yer almaktadır. Doğanın tüm yeşilliğini ve maviliğini sunan Göcek’i daha içten hissetmek istiyorsanız merkez kordondan kalkan tekneler ile 12 adalar turuna mutlaka katılın. Aileniz ile birlikte özel tekne kiralayıp istediğiniz koyda demirleyebilirsiniz ya da 12 adalar tekne turu ile belli başlı adaları dolaşabilirsiniz. Bu tur boyunca tarihle de iç içe olacaksınız. Tur kapsamında Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamamı Koyu, Tersane Adası gibi tarihe ev sahipliği yapmış adalar sizi misafir edecektir. Mavi ve yeşilin tonları arasında gizli cennettir Gocek. Huzurun yansıması doğa ile içi içe, samimi olan havası ile Göcek size tüm sıkıntıları unutturacak. Göcek denilince akla direk mavinin her tonu gelmektedir. Göcek temiz denizi ile sizlere unutulmayacak tatil yaşatacaktır. Mavinin tonlarına dokunmak için sizi kiralık tekneler beklemektedir. Mavi yolculuk Göcek`te rota size ait. Göcek kiralık tekne konusunda da size bir çok seçenek sunmaktadır. İster günlük tekne kiralama isterseniz de özel kiralık tekne ile göcek koylarında demirleyebilirsiniz. Tekne turu dışında Göcek’e yalnızca 5 km mesafede yer alan İnlice Plajınıda ziyaret edebilirsiniz. Sahil kasabası Göcek’te sofralarınızı zeytinyağlı lezzetler ve deniz ürünleri süslemektedir. Ot yemeği deneme fırsatı bulursanız muhakkak deneyin. Hormonsuz ilaçsız doğada kendiliğinden yetişen otlardan leziz tatlar çıkmaktadır. Gün batımına doğru kordon boyunca bisiklet ile turlayabilir yürüyüş yapabilirsiniz. Gece hayatı gençlerin genellikle kafelerde birlikte oturup samimi muhabbetleri yada gelen misafirlerin deniz kıyısında balık masalarında oturup uzun uzun sohbetlerinden ibarettir.

Göcek'in En Güzel Koyları


Göcek Koyları ve Göcek Adalarını

Kusursuz Mavi Yolculuk

YAT KİRALAMA

Kalite ve Güven Dolu 16. Yıl

calendar icon
calendar icon

Göcek ve Çevresi

Göcek ve Koyların En Güzel Fotoğrafları


Göcek Fotoğrafı
Göcek Fotoğrafı
Göcek Fotoğrafı
Göcek Fotoğrafı
Göcek Fotoğrafı
Göcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek FotoğrafıGöcek Fotoğrafı