Blog

Göcek Restaurant & Cafeler

Göcek `te sahil boyunca ve çarşı içinde bulunan bir çok restaurant, cafe ve barlar hemen hepsi dünya mutfağından örnekler sunmaktadır. Restoranlarda genellikle balık ve deniz ürünleri tercih edilmekte...

Göcek `te sahil boyunca ve çarşı içinde bulunan bir çok restaurant, cafe ve barlar hemen hepsi dünya mutfağından örnekler sunmaktadır. Restoranlarda genellikle balık ve deniz ürünleri tercih edilmektedir. Göcek`e gelenlerin en çok tercih ettikleri balıklar sırasıyla Lagos, Fangri, Sinarit, Barbur, Çipura ve Levrek `tir. Tüm dünyanın damak zevkine hitap eden çok çeşitte ürünler sunulmaktadır. Zengin meze çeşitlerinin yanı sıra bölgeye özel bitki ve sebzelerden organik mezeler yapılmaktadır. Kebapçılar ve ev yemekleri yapan restoranlarda bulunmaktadır. Bunun yanında bistro tarzı cafelerde çeşitli ülkelerin mutfaklarına yer verilmektedir. Canlı müzik yapan barlardan, Sakin vakit geçirip dinlenebileceğiniz cafeler gibi bir çok alternatif vardır.

Can Restaurant

Telefon: +90 252 645 1507
Gsm: +90 532 202 1976
Can restaurant, Skopea marina yanı Göcek - Fethiye / Türkiye
Can Restaurant, Göcek Skopea marinanın sağ kıyısında denize sıfır konumda, bahçe, üst kat ve deniz kenarı olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Göcek `in en eski balık restaurantlarından olan Can Restaurant 20 yıllık hizmet tecrübesi, zengin balık ve meze çeşitleri ile damak tadınıza hitap etmektedir.

West Cafe

Telefon: +90 252 645 2794
Göcek Sahil Şeridi, Göcek - Fethiye / Türkiye
Dünyanın dört köşesinden gelen Göcek tutkunlarının aradığı alışkanlıklarına uygun lezzetlerin yanında, Akdeniz ve Türk mutfağının özel damak zevklerini de sizlere sunuyoruz. Sabah 700`den, akşam 2400`e kadar hizmet veren işletmemizde aileniz ve dostlarınız ile mutlu ve dinlendirici saatler geçirmeniz mümkün.