Maps Marker Gocekonline Yatçılık Ltd. Göcek / Fethiye 48310

Göcek 'te Yeme İçme

Tavsiye Ettiğimiz Restaurant ve Kafeler


Tripadvisor, Foursquare gibi web sitelerinide inceleyiniz

Yeme-içme konusunda tripadvisor, foursquare, facebook, twitter gibi sosyal medya uygulamalarından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Göcek `te sahil boyunca ve çarşı içinde bulunan birçok restaurant, cafe ve barlar hemen hepsi dünya mutfağından örnekler sunmaktadır. Restoranlarda genellikle balık ve deniz ürünleri tercih edilmektedir. Göcek'e gelenlerin en çok tercih ettikleri balıklar Lagos, Levrek, Çipura, Fangri, Sinarit, Barbur balıklarıdır. Tüm dünyanın damak zevkine hitap eden çok çeşitte ürünler sunulmaktadır. Zengin meze çeşitlerinin yanı sıra bölgeye özel bitki ve sebzelerden organik mezeler yapılmaktadır. Kebapçılar ve ev yemekleri yapan restoranlarda bulunmaktadır. Bunun yanında bistro tarzı cafelerde çeşitli ülkelerin mutfaklarına yer verilmektedir. Canlı müzik yapan barlardan, Sakin vakit geçirip dinlenebileceğiniz cafeler gibi bir çok alternatif vardır.


Can Restaurant

Can Restaurant

Telefon: +90 252 645 1507
Gsm: +90 532 202 1976
Can Restaurant, Skopea marina Göcek - Fethiye / Türkiye

Can Restaurant, Göcek Skopea marinanın sağ kıyısında denize sıfır konumda, bahçe, üst kat ve deniz kenarı olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Göcek `in en eski balık restaurantlarından olan Can Restaurant 20 yıllık hizmet tecrübesi, zengin balık ve meze çeşitleri ile damak tadınıza hitap etmektedir.

TripadvisorFoursquareHaritada Göster


West Cafe

West Cafe & Bistro

Telefon: +90 252 645 2794
Göcek Sahil Şeridi, Göcek - Fethiye / Türkiye

Dünyanın dört köşesinden gelen Göcek tutkunlarının aradığı alışkanlıklarına uygun lezzetlerin yanında, Akdeniz ve Türk mutfağının özel damak zevklerini de sizlere sunuyoruz. Sabah 700`den, akşam 2400`e kadar hizmet veren işletmemizde aileniz ve dostlarınız ile mutlu ve dinlendirici saatler geçirmeniz mümkün.

TripadvisorFoursquareHaritada Göster