Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama


Çağlar boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Akdeniz`in turkuaz mavisi suları sizleri beklemekte. Mavi yolculuk tutkunları için tekne üzerinde eğlenceli stresten uzak müthiş duygular yaşamak için Göcek bu konuda sizlere çok fazla alternatifler sunmaktadır. Berrak suların, ferah havanın tadını çıkarmak için tekne kiralayabilirsiniz. Göcek tekne kiralama konusunda birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Kiralık tekne ile istediğiniz limanda demirleyebilir, koyların, sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Göcek yat turizminde önemli bir doğal limandır. Temiz denizi, ferah havası ile son zamanlarda tüm dünyanın ilgi odağı halindedir. Göcek yat limanı size tüm imkanları sunmaktadır. Teknenizin tüm ihtiyacını karşılayabilecek çok sayıda market manav dükkan bulunmaktadır. Özel yatınızın ihtiyacını tamamladıktan sonra Göceğin mavi sularına dogru yol alabilirsiniz. Cennet Göcek size çok büyük bir dinlenme fırsatı sunacaktır.

Kiralık Tekne Listeleri (Göcek)

Kiralık Guletler

Kiralık Gulet

Kiralık Motoryat

Kiralık Motoryat

Kiralık Yelkenliler

Kiralık Yelkenli


Göcek 'in Turkuaz Suları

Mavi yolculuk için Göcek koy ve adalarını seçmek vazgeçemeyeceğiniz deneyim olacaktır. Göcek `in turkuaz sularını keşfederken zaman zaman dağ yamaçlarında veya sulara gömülmüş olan eski yapı kalıntıları arasında Likya tarihi yaşayacak ve rüzgarın, denizin, dağlardan gelen çam kokularının birlikte verdiği keyifle kendinizi bambaşka bir havanın içinde bulacaksınız. Göcek `te gezilebilecek fazla sayıda koy ve adalar var. Bunların birçoğunda doğal dalga kıranlar, tarihi yerler, gemi bağlama yerleri, küçük iskeleler ve yemek yiyebileceğiniz küçük restoranlar var. Konaklayacağınız koyların sessizliği, görülmesi gereken tarihsel yerler, özellikle Ege ile Akdeniz’in buluştuğu coğrafi yapının sahip olduğu ideal iklim, cezbedici turkuaz sular Göcek’te mavi yolculuğu özelleştirir. Mavi yolculuk süresince adaları keşfetmek için yanınızda spor ayakkabısı bulundurmanızda yarar var.

Göcek Denizi

Mavi Yolculuk Hazırlığı

Mavi yolculuğa çıkan misafirlerin yurtiçi ise kimlikleri, yabancı misafirlerin ise pasaportları ve vizeleri yanlarında olmalıdır. Yolculuğa çıkan misafirlerin liman başkanlığından transitlog (seyir izni) almaları ve tur güzergahlarını daha önceden bildirmeleri gerekmektedir. Transitlog gocekonline tarafından hazırlanmaktadır. Kabinde bavul yerleştirilmesi için ayrılan bölümleri kullanabilmeniz için bavulunuz, sporcu çantası diye tabir edilen, yumuşak bavullardan olmalıdır. Yatta; en az iki adet mayoya, güneş kremine, birkaç tane t-shirt, şorta, bayan konuklarımız için özellikle pareo (çünkü mayonuz-bikininiz bütün gün üstünüzde olacak), havluya, altı lastik olan terlik veya sandalete, koyların keşfi için bir çift spor ayakkabısına, güneş gözlüğüne, sivri sinekler için kovucu bir ilaca ihtiyacınız olacaktır. Mavi yolculuk öncesi alışverişinizi yapabileceğiniz tüm marketler, Göcek marinalarına çok yakın ve teknenize kadar ulaştırma hizmeti sağlamaktadırlar.

Rota Harita