Aramanızı Özelleştirin

Kaş Tekne Kiralama

Kaş bölgesindeki Kiralık Tekneler

Türkiye | Antalya, Kaş

Covid-19 iade veya tarih erteleme

8 misafir • 4 kabin • 18mt • 1997

700 €/gün 'den başlayan fiyatlar

Türkiye | Antalya, Kaş

Covid-19 iade veya tarih erteleme

6 misafir • 3 kabin • 16mt • 2016

500 €/gün 'den başlayan fiyatlar

Kaş / Kalkan Bölgesinde Kiralık Yatlar ve Gezilecek Yerler

Kaş Bölgesi Havadan Görünümü
Kaş Bölgesi Havadan Görünümü
Kaş, Türkiye'nin Antalya iline bağlı küçük bir balıkçı köyüdür. Tipik bir Akdeniz iklimine sahip olan Kaş, sadece küçük bir yat limanı olarak değil, aynı zamanda bir tarım merkezi olarak da hizmet veriyor. Kaş Türkiye turizmi, limon, portakal ve muzdan, kesme çiçek, bal, badem ve çam ormanlarına kadar tüm mahsulleri görmeyi içerir. Kaş, Turkuaz Sahil boyunca Mavi Yolculuklar için popüler bir başlangıç ​​noktasıdır.
Kaş’ta yat kiralama hakkında bir sorunuz var veya kurumsal bir etkinlik yapmak mı istiyorsunuz? Tekne temsilcimiz ile doğrudan bir konuşma başlatın.
Kalkan Bölgesi Havadan Görünümü
Kalkan Bölgesi Havadan Görünümü
Kalkan, Türkiye'nin Akdeniz kıyısında ki bir kasaba ve önemli bir turizm merkezidir. Bölgede birçok tarihi yer (Tlos ve Kekova gibi) ve birçok güzel plaj (Patara ve Kaputaş Plajı gibi) bulunmaktadır.
Kalkan eski bir balıkçı kasabasıdır ve Kaş ile Fethiye arasındaki tek güvenli limandır; Denize inen beyaz badanalı evleri ve parlak renkli begonvilleriyle ünlüdür. Yılda ortalama 300 gün güneş ışığı almaktadır.
1920'lerin başına kadar, sakinlerinin çoğunluğu Yunanlılardı. 1923'te Yunan-Türk Savaşı'ndan sonra Yunanistan ile Türkiye arasındaki nüfus mübadelesi nedeniyle ayrıldılar. Terk edilmiş Rum evleri hala Kalkan'da görülebilir.
Kalkan, çevredeki tek liman olarak 1970'li yıllara kadar önemli bir liman kentiydi. Fethiye yolunun yapımından sonra geriledi ancak bölgede turizm sektörünün ortaya çıkmasıyla tekrar canlandı.
İdari olarak Antalya ilinin bir parçası olmasına rağmen, Kalkan hem ulaşım hem de ekonomik açıdan Fethiye'ye daha yakındır.
İngiliz gazetesi The Independent, Kalkan'ı 2007 yılının en iyi turistik destinasyonları arasında listeledi. Gazete, Kalkan'ı özellikle romantik bir tatil arayanlar ve Avrupa'da kendi ülkelerinden çok uzaklara gitmek istemeyenler için tavsiye etti.
2012 yılında yapılan bir ankete göre, 2011 yılında Kalkan'a gelen ziyaretçilerin% 96'sı İngiltere'dendi. Dağılım: İngiltere (% 82), Birleşik Krallık İskoçya (% 9), Birleşik Krallık Galler (% 3), Birleşik Krallık NI (% 2) şeklindedir.

Sevdiklerinizi toplayın ve mavi yolculuğun tadını çıkarın.

Göcekonline ile artık tekne sahibi bir arkadaşa ihtiyacınız yok, yüzlerce tekne, mürettebat ve destinasyon ile tek soru şu... bir sonraki maceranızı ne zaman planlıyorsunuz?

Tatil Danışmanınız

Tatil Danışmanı

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tekne ve tatil rotaları hakkında size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçin

0 252 645 2645 WhatsApp
Tursab

Garantilerimiz

  • Popüler çıkış limanlarında yerinde hizmet
  • En kapsamlı çevrimiçi yat kiralama teklifleri
  • Kişiselleştirilmiş tavsiyeler ve özel rotalar
  • 17 yıllık uzmanlık
  • Sertifikalı müşteri yorumları
  • Profesyonel temsilciler
  • 7/24 Çözüm

Tekne Kiralama Hakkında

Bugünlerde tamamen stressiz seyahat planları yapmak kolay değil, ancak her şey dahil mürettebatlı tekne kiralama hizmeti sizin için bunu sağlıyor. Profesyonel bir kaptan su üzerindeki yolculuğunuza rehberlik eder, böylece yerel uzmanlığına güvenebilir ve en iyi şnorkelli yüzme noktalarından en tenha plajlara kadar varış noktanızın korunaklı sırlarını keşfetmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Ayrıca, gemide kendi kişisel şefiniz varken, yemek planlama ve hazırlama söz konusu olduğunda asla elinizi kaldırmanız gerekmez.

Gün sonunda en büyük farkı yaratanın aslında küçük detaylar olduğunu fark edeceksiniz. Kahvaltıdan sonra, yataklarınızı temizlenmiş olarak bulmak için kabininize dönebilirsiniz. Siz gözlerden uzak koyları keşfederken veya yerel bir sahil barında serinletici içecekler alırken, kaptanınız gemideki buzu yeniler ve talep ettiğiniz içecek kaynağının soğumasını sağlar. Her küçük ayrıntı düşünülmüştür, böylece hak ettiğiniz tatil en iyi şekilde yaşatılır.

Kiralık Tekne Lokasyonları

Mavi Yolculuk terimi, Türkiye kıyılarındaki en mavi, en berrak denizlerde birkaç gün boyunca yapılan muhteşem yolculuğu anlatıyor. Körfez; atlama, yüzme, dalma, ormanda ve yamaçlarda karaya çıkma, köyleri ziyaret etme, antik yerlerin kalıntılarını keşfetme ve hatta her şeyden önce güzel bir teknede yaşayıp dinlenmenin tüm zengin deneyimini kapsar.

Tatil yapmak isteyenlerin en favori koy ve bölgelerini ise; Bodrum (Cennet Koyu, Gümüşlük Koyu, Yalıkavak Koyu, Karaincir Koyu, Bitez Koyu), Fethiye (Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Gemile Koyu, Katrancı Koyu, Günlüklü Koyu), Göcek (Yassıca Adaları, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Tersane Adası, Martı Koyu, Göbün Koyu, Merdivenli Koyu), Marmaris (Turunç Koyu, Çiftlik Koyu, Selimiye Koyları, Abdi Reis Koyu), Kaş / Kalkan (Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Kekova, Hidayet Koyu, Yağlıca Koyu) olarak sıralamak mümkündür.

Tekne Kiralama Fiyatları

Mavi yolculuk fiyatları, kiralamak istediğiniz teknenin; türüne (gulet, motoryat, yelkenli), boyutuna, kalite sınıfına, mürettebat seçimine, kiralama yapacak misafir sayısına ve kiralama tarihine göre farklılık göstermektedir. Tatilinize en uygun model tekneler ve planlamalar için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.