Çocuklarla Tekne Tatili

Ailenize ve kendinize ayıramadığınız zamanları telafi etmek için en güzel zamanlarımız tatillerdir. Mavi yolculuklar ailenizle geçireceğiniz şüphesiz en iyi tatil şeklidir. Ailelerin özellikle çocuklar için tedirgin olduğu konulardan biri olan kısıtlı alan ve mavi turdaki tehlikeler ise alınacak birkaç önlemle kolaylıkla giderilir. Deniz, kum, güneş üçlüsünün çocuklarla birlikte geçireceğiniz tatilinizde size eşlik edeceği bu muhteşem tekne tatilini tercih etmeniz için sebepleri şöyle sıralayabiliriz;

Aktiviteler

Kaotik şehir hayatından sıyrılıp ailenizle sessiz, muhteşem deniz ve doğa manzaralarıyla kaplı turkuaz denizlerde harika bir yolculuk geçirirsiniz.


Çocuklarınızın yalnızca denizde yapabileceği aktivitelerde (şnorkelle yüzme, kano, wake board, yelken, banana) yanlarında olmanız kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar.


Yolculuğunuzda her gün yeni bir sahil kasabası koy ya da adaya uğradığınız için tek bir yere bağlı kalmadan ve sıkılmadan yeni yerler keşfetmek çocuklarınız için de iyi gelecek.


Mavi Tur rotalarının içinde bulunan birçok koyda geceleri gökyüzü açık ve cam gibi parlar. Çocuklarınızla gökyüzünde yıldızları izleyerek güvertede uyumak son derece güzel bir deneyim olacaktır.


Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri ise birlikte balık tutmaktır. Tuttuğunuz balığı sofranızda görmek çocuklar için çok değerlidir. Kendini üretim sürecinin içinde hissettikleri balıkçılık onlar için bir tutkuya dönüşebilir.  


Teknolojiyle aralarına giren bu sürecin ikili ilişkileri üzerinde yarattığı olumlu havayı çok hızlı fark edeceksiniz. 

Mürettebatlı Tekne Kiralama

Tekne kiralama opsiyonlarından mürettebatlı tekne kiralama seçeneği ile tercih ettiğiniz teknenizdeki personeller, yemek ve temizlik gibi konuların tümünü üstlendiği için sizin bu konularla ilgili düşünmenize asla gerek kalmaz. Denizin ve güneşin tadını çıkardığınız tatilinizde çocuklarınıza da fazlasıyla zaman ayırma şansını elde etmiş olursunuz.

Çocuklar için teknede alınması gereken önlemlere yer verdiğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.